Wielka Wymiana Książkowa – Czwarta Edycja

wymiana-książkowa-okladkaWielka Wymiana Książkowa – Czwarta Edycja wystartowała. Dla czytających idealna inicjatywa do przewietrzenia regału z książkami. A także … a może nawet … drugie, trzecie życie dla książki. Niech inni też się cieszą.  Przeczytaj i podaj dalej.

Wielka Wymiana Książkowa – Czwarta Edycja opiera się na bardzo prostych zasadach. Akcja trwa od 01.10.2017 do 10.10.2017

  1. Książek nie sprzedajemy  – koszty dotyczą ewentualnej wysyłki ale nic nie stoi na przeszkodzie aby spotkać się i nie tylko wymienić książką(ami) ale i porozmawiać. A może pójdziemy na kawę?
  2. W akcji udział może wziąć każdy – nie musisz być blogerem.
  3. Jesteś czytelnikiem? Napisz w komentarzu, która pozycja zwróciła na siebie uwagę. Przedstaw swoją ofertę.
  4. Szczegóły wymiany ustalamy na priv.

Za projektem stoją dwie blogerki „Socjopatka” i „Savethemagicmoments” Brawo !

Moje propozycje:

  1. „Mój język prywatny” Jerzy Bralczyk

Bralczyk-wymiana-ksiazkowa

Autora nikomu przedstawiać nie muszę – Jerzy Bralczyk. Kto o nim nie słyszał? To marka. Pozycja obowiązkowa nie tylko dla blogerów. Dla osób, które lubią słowne łamigłówki, lektura nie tyle ciekawa co wręcz sprawdzająca zasób słownictwa. Wydaję się, że słowa, które używany na co dzień – znamy. Dobrze łączymy je w pracy, komunikują to, co chcemy. Chociaż … kto wie?

2. „Nienachalna z urody” Maria Czubaszek

czubaszek-wymiana-ksiazkowa

Maria Czubaszek … Zastanawiałem się co mógłbym napisać o tej pozycji. Odważna? Kochała życie i go sobie nie komplikowała. Kto tak potrafi? Większość osób podniesie rękę, żeby nie było … ale sami wiemy, jak jest. Warto sprawdzić, czy mamy na tyle odwagi aby żyć po swojemu.

3. „Wieloryby i ćmy” Dzienniki – Szczepan Twardoch

twardoch-wymiana-ksiazkowa

Szczepan Twardoch zabiera nas w daleką podróż. Dzienniki, relacja z podróży. Autor opisuje życie z drugiej strony, od strony obserwatora. Kto zna prozę autora, wie, że nudno nie będzie.

Wielka Wymiana Książkowa – Przeczytaj i podaj dalej.